header
Експрес тур Києвом
ТУРИСТАМ - Тури по Києву

Сайт kiev4me.kiev.ua пропонує Вам серію експрес турів по цікавим й і інтересним місцям Києва. Для когось вони можуть виявитись банальними, особливо для киян, що щоденно проходять описаними вулицями. Та особливість їх полягає в цікавому компонуванню маршруту, підбору визначних місць та культурно-історичних пам’яток. Безумовно навіть жителі столиці цікаво й весело проведуть свій час слідуючи по цим маршрутам, що вже й говорити про гостей міста. Для туристів, які не знайомі з Києвом, ці тури стануть одним з способів оригінально й цікаво познайомитись з ним, при цьому відвідавши майже всі головні визначні місця Києва. Ці тури Києвом непрості, а експрес, тому що в них ми розкажемо Вам лише маршрут слідування і короткий опис прекрасних місць, які траплятимуться Вам на шляху. Все інше Ви побачите, відчуєте самостійно, адже кожен сприймаю красу Києва по своєму і описати її часом не так вже й легко. Хто ж бажає перед походом підготовитись і почитати про цікавинки, що їх чекає по відповідним посиланням на сайті можна знайти більш детальні розповіді про описані в турах визначні місця та історико-архітектурні пам’ятки.

 Експрес тур прогулянки по Києву: Паркова прогулянка.

 Розпочинається наш експрес тур по Києву з одного з найулюбленіших місць відпочинку киян – Маріїнського парку. Пройдіться по його затишних алей до Маріїнського парку. Саме на фоні нього Президент України кожного року поздоровляє співвітчизників з Новим Роком. Пішовши ліворуч, можна оглянути купол Верховної Ради. Поруч з Верховною Радою ви побачите напівкруглу будівля - Кабінет Міністрів України – «кузня» української влади, де «виковуються» нові закони і законопроекти. Повернувшись назад і пройшовши до обрива, можна полюбуватися чудовим краєвидом: з оглядового майданчика відкривається чудовий вид на Дніпро та його лівий берег.

Продовживши свій шлях по парку можна дійти до стадіону ім. Валерія Лобановського. Обійшовши стадіон, ви потрапите на знаменитий «міст закоханих», де кохання кожної закоханої пари перетворюється в замок – символ нерозривності почуттів. Коли перейдете міст, то потрапите в Хрещатий парк. Відвідайте музей води, розташований в старій водонапірній башті в Хрещатому парку. Це того варте.

Після цього пройдіться в кіцень парку, до арки Дружби народів. Тут можна помилуватися чудовим видом на Київ та парк Володимирська гірка й пам’ятник Володимиру.

Спустившись вниз по Володимирському спуску чи ще цікавіше парковими стежинками до Поштової площі, Ви вийдете до річкового вокзалу. Тут обирайте «лайнер», який Вам до вподоби і гайда кататися з вітерцем по Дніпру. Якщо є бажання і час (близько 4-6 годин) можна на кораблі поплисти аж до Київського моря, розглядаючи красу Дніпровських схилів. Після повернення з річкової прогулянки, зголоднілим допоможе макдональдз на площі.

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.