header
Тур відомими місцями
ТУРИСТАМ - Тури по Києву

Тур відомими місцями

 Наша подорож починається з Арсенальної площі, тому сміливо спускайтеся в київську підземку, сідайте на метро і їдьте до станції «Арсенальна». Коли будете підніматися на ескалаторі, не забудьте обернутися і оцінити всю глибину найглибшої станції метрополітену в Європі. Щось ще цікаве знайти у популярному транспорті міста чесно кажучи тяжко.

 

   Вийшовши на світло, ви відразу побачите гармату на постаменті. Це пам'ятка запеклих революційних битв на заводі Арсенал початку ХХ ст. Після цього повертаємо праворуч на вул. Михайла Грушевського що веде прямісінько до Маріїнського парку. Це одне з найулюбленіших місць для прогулянок киян і туристів.

 

Крокуючи алеями парку ви дістанетесь до Маріїнського палацу, того самого, на тлі якого Президент України вітає співвітчизників з Новим роком. Лівіше його - будівля Верховної Ради, а праворуч знаходиться оглядовий майданчик. З нього відкривається чудовий вид на Дніпро та його лівий берег.

 

Від Маріїнського палацу можна піти двома шляхами. якщо обходити його з правого боку, то можна побачити напівкруглу будівлю - Кабінет Міністрів України.
Та краще піти від оглядового майданчику тінистою парковою алеєю. На шляху Вам зустрінеться стадіон Динамо ім. Валерія Лобановського, а після нього перейдете по знаменитому «мосту закоханих». Саме на цьому мосту прийнято писати про свою любов і закріплювати її міццю амбарних замків, які як виноград обліплюють міст.

 

Ну от ви і в Хрещатому парку. Погляд відразу привертає стара водонапірна башта - «Музей води». Завітавши до нього Ви побачите:

 - найбільший в Україну працюючий унітаз;

 - карту підземного водного царства

 - гігантські мильні бульбашки;

 - ручні золоті коропи (їх можна гладити).
        Виходимо з музею і прямуємо далі вздовж Дніпра. В кінці Хрещатого парку ви побачите арку Дружби народів та з висоти оглянете набережну і пам'ятник Володимиру в парку Володимирська гірка.

 

Побачивши Поштову площу здалеку, прямуємо по Володимирському узвозу до неї, щоб ближче її роздивитись і помилуватися храмом Св. Миколи чудотворця, що стоїть прямо на воді.

 

Саме на Поштовій площі, на мажорній ноті закінчується наша подорож. Тут знаходиться річковий вокзал. Пройдіться по причалу і виберіть собі річкового лайнера, який прокатає Вас по найбільшій річці країни, а якщо буде час і кошти понесе показувати мальовничі берега аж до Київського моря.

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.