header
Незвичні й оригінальні пам'ятники
ТУРИСТАМ - Тури по Києву

НЕЗВИЧНІ Й ОРИГІНАЛЬНІ ПАМ'ЯТНИКИ

Київ – це незвичне місто, тому що прогулюючись по ньому можна зустріти на своєму шляху не тільки монументальні пам’ятники, а й велику кількість скульптур присвячених героям з мультсеріалів та кіно, тваринам і повсякденним предметам. Ми пропонуємо прогулятися по найновішим і найпривабливішим пам'ятникам.

 

1. Тур по Києву. Оригінальні пам’ятники. Дух байкерів.

По вул. Жилянська, 87/30 був відкритий пам’ятник «залізному коню» одним з байкерських клубів. Це пам'ятник мотоциклу, причому в натуральну величину. Залізна конструкція «Байкер-невидимка» стоїть на бетонній основі і з'явилася на честь дня народження клубу.

Тепер кожний, сфотографувавшись біля нього, може відчути себе справжнім байкером, володарем доріг і швидкості.

 2. Тур по Києву. Оригінальні пам’ятники. Сивол ресторану.

Поруч зі станцією метро «Золоті ворота» чимало пам'ятників, але найнезвичайніший серед них-це бронзова статуя перського кота. Красень-перс на прізвисько Пантагрюель жив у будинку ресторану з такою ж назвою і був улюбленцем завсідників. Після того, як кіт загинув при пожежі ресторану, в пам'ять про нього і поставили цю скульптуру. Існує легенда: якщо потерти коту спинку, це принесе удачу в фінансових справах. 

3. Тур по Києву. Оригінальні пам’ятники. Їжак в тумані.

На перетині вулиць Золотоворітської, Рейтарської і Георгіївського провулка стоїть пам'ятник персонажу з мультфільму «Їжачок у тумані» з однойменного радянського мультика. Їжачок сидить на високому пеньку і тримає в руках вузлик. Скульптура зроблена з дерева, а колючки з саморізів.

4. Тур по Києву. Оригінальні пам’ятники. Людина без паспорта

На розі Хрещатика і Прорізної, де, відповідно до книги Ільфа і Петрова «Золоте теля», промишляв кишеньковий злодій Михайло Паніковський, в 1998 році з'явився пам'ятник персонажу цієї знаменитої книги. Цікаво, що на підошві лівого черевика пам'ятника автори зобразили дулю - щоб кожен, хто хотів би переконатися в її наявності, схилив перед пам'ятником коліна. 

5. Тур по Києву. Оригінальні пам’ятники. Закохані ліхтарі.

На Майдані Незалежності – знаходиться пам’ятник закоханим… ліхтарям. Незвична скульптура відображає закохану пару ліхтарів, які сидять на лавочці і обнімаються. Скульптори потурбувалися й про інших закоханих. Широка лавочка дозволяє присісти й іншим закоханим парам.

Багато хто вірить, що якщо посидіти декілька хвилин з ліхтарями, то тоді неодмінно пощастить в коханні.

6. Тур по Києву. Оригінальні пам’ятники. Місце зустрічі змінити неможливо.

По вул. Богомольця, 10 відкрився пам'ятник головним героям серіалу «Місце зустрічі змінити не можна» - Жеглову і Шарапову. Пам'ятник, присвячений 90-річчю створення кримінального розшуку, став також єдиним в Києві пам'ятником Володимиру Висоцькому, чиї предки були вихідцями з Києва. Кажуть, що вже з'явилася прикмета: якщо прошепотіти на вухо легендарним «операм» своє бажання, воно неодмінно збудеться.

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.