header
Тури по Києву
Експрес тур Києвом
ТУРИСТАМ - Тури по Києву

Сайт kiev4me.kiev.ua пропонує Вам серію експрес турів по цікавим й і інтересним місцям Києва. Для когось вони можуть виявитись банальними, особливо для киян, що щоденно проходять описаними вулицями. Та особливість їх полягає в цікавому компонуванню маршруту, підбору визначних місць та культурно-історичних пам’яток. Безумовно навіть жителі столиці цікаво й весело проведуть свій час слідуючи по цим маршрутам, що вже й говорити про гостей міста. Для туристів, які не знайомі з Києвом, ці тури стануть одним з способів оригінально й цікаво познайомитись з ним, при цьому відвідавши майже всі головні визначні місця Києва. Ці тури Києвом непрості, а експрес, тому що в них ми розкажемо Вам лише маршрут слідування і короткий опис прекрасних місць, які траплятимуться Вам на шляху. Все інше Ви побачите, відчуєте самостійно, адже кожен сприймаю красу Києва по своєму і описати її часом не так вже й легко. Хто ж бажає перед походом підготовитись і почитати про цікавинки, що їх чекає по відповідним посиланням на сайті можна знайти більш детальні розповіді про описані в турах визначні місця та історико-архітектурні пам’ятки.

Детальніше про експрес тур Києвом
 
Тур відомими місцями
ТУРИСТАМ - Тури по Києву

Тур відомими місцями

 Наша подорож починається з Арсенальної площі, тому сміливо спускайтеся в київську підземку, сідайте на метро і їдьте до станції «Арсенальна». Коли будете підніматися на ескалаторі, не забудьте обернутися і оцінити всю глибину найглибшої станції метрополітену в Європі. Щось ще цікаве знайти у популярному транспорті міста чесно кажучи тяжко.

Детальніше про тур відомими місцями
 
Незвичні й оригінальні пам'ятники
ТУРИСТАМ - Тури по Києву

НЕЗВИЧНІ Й ОРИГІНАЛЬНІ ПАМ'ЯТНИКИ

Київ – це незвичне місто, тому що прогулюючись по ньому можна зустріти на своєму шляху не тільки монументальні пам’ятники, а й велику кількість скульптур присвячених героям з мультсеріалів та кіно, тваринам і повсякденним предметам. Ми пропонуємо прогулятися по найновішим і найпривабливішим пам'ятникам.

Детальніше про тур по незвичайним пам'ятникам
 
Стародавній Київ
ТУРИСТАМ - Тури по Києву

СТАРОДАВНІЙ КИЇВ

Для тих хто бажає доторкнутися до історії міста, з якого починалася Русь, відчути справжній дух старовини та поринути в стародавні часи ми підготували цей тур по старовинному Києву.

Детальніше про тур по Стародавньому Києву
 


.