header
Хрещатик
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Хрещатик – «Батько» киян

 

Багато туристів серед визначних місць Києва першими відвідують Хрещатик і Майдан Незалежності. І це не дивно, адже Хрещатик це не тілки головна вулиця, це щей одна з накрасивіших і найширших вулиць Європи (75 м).

Фото Київ: Хрещатик Фото вулиць, площ Києва: Нічний Хрещатик.

 

 Серед інших вулиць Києва Хрещатик відрізняється і тим, що по вихідних і святкових днях він перетворюється на пішоходний. Саме він веде до головної площі країни Майдану Незалежності.

 alt

 Фото вулиць, площ Києва: Хрещатик на свято.

 Починається ж центральна вулиця з Європейської, а закінчується Бесарабською площею. Поруч з дорожним полотном простягається широка алея дерев з лавками та різноманітними кіосками. А ще далі виблискують своїми вітринами фешенебельні магазини і бутіки найвідоміших марок і брендів. Також на Хрещатику розміщені: Київська міська рада і Київська міська державна адміністрація, головний поштамт, Міністерство аграрної політики, Державний комітет телебачення і радіомовлення, Центральний універмаг, Бесарабський ринок.

 Одним словом якщо ви подорожуєте по Києву неодмінно відвідайте Хрещатик – головну вулиці міста, серце соціального і культурного життя киян.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

 

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.