header
Андріївський узвіз
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Вулиця вернісаж – Андріївський узвіз

 

Андріївський узвіз – це одна з вулиць Києва, що несе велику історичну цінність для міста. Основна частина будинків, які знаходяться на Андріївському узвозі датуються кінцем XIХ початку ХХ століття.

 

 Саме на ній жив і працював видатний письменник М.О. Булгаков. Нині в будинку Булгакова знаходиться його музей. Славиться він також і музеєм однієї вулиці – в якому можна повідати історію створення та існування Андріївського узвоза. На початку вулиці виблискує своїми куполами з позолотою Андріївська церква, а кінець вулиці увінчує затишний парк де стоїть скульптура Івана Кавалерідзе. Під кронами дерев парку завжди відпочивають велика кількість києвлян та гостів міста.

 На Андріївському узвозі панує дух старовинного Києва. Прогулюючись по його бруківці Ви зможете зазирнути в картинні галереї, художні салони, затишні кафе та ресторани.

 Особливістю Андріївського узвозу є те – що ця вулиця є місцем паломництва великої кількості худохників, митців, вуличних співаків та танцюристів. Тут продають сувеніри та вироби з дерева, скла, кераміки та інших матеріалів митці з різних куточків україни.

 Тому якщо Ви хочете поринути і відчути яким був Київ в минулому, а також придбати собі на згадку незабутні і неповторні витвори народного мистецтва та сувеніри завітайте на Андріївський узвіз. Я впевнений Ви про це не пожалкуєте.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.