header
Бесарабська площа
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Бесарабка - та що завершує Хрещатик

 

Якщо прогулюватися Хрещатиком, то в кінці прогулки нас зустрічає маленька але охайна Бесарабська площа. Необізнаний турист не відразу зрозуміє, що перед ним простилається одна з площ Києва.

Бесарабська площа

Фото парків вулиць Києва: Бесарабська площа у нічних вогнях

 Дійсно ця місцина не зовсім схожа на класичну площу. А все через те, що на її території знаходиться один з найбільших київських критих ринків, який знаменитий своєю різноманітністю запропонованих продуктів. Під Бесарабкою, так називають її кияни, знаходиться сучасний торгівельний центр – «Метроград».

Бесарабська площа

Фото площ, вулиць Києва: Вигляд Бесарабської площі з вишини

 Оскільки Бесарабка плавно виникає в кінці Хрещатика, тому лавки, які йшли вздовж головної вулиці так само розміщуються й на ній. Це місце слугує осередком відпочинку для туристів, які прогулювались по ценру.

 На Бесарабській площі знаходиться відомий, особливо серед молоді, «Пінчук Арт Центр» галерея-виставка сучасного мистецтва.

Бесарабська площа

Фото площ, вулиць Києва: Бесарабська площа

 Хоч Бесарабка і не є класичною в архітектурному розумінні, вона все таки варта того, щоб затриматись на деякий час відпочити після прогулянки центром від Європейської площі, через Майдан Незалежності по Хрещатику.

 

 

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.