header
Хрещатик
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Хрещатик – «Батько» киян

 

Багато туристів серед визначних місць Києва першими відвідують Хрещатик і Майдан Незалежності. І це не дивно, адже Хрещатик це не тілки головна вулиця, це щей одна з накрасивіших і найширших вулиць Європи (75 м).

Фото Київ: Хрещатик Фото вулиць, площ Києва: Нічний Хрещатик.

Детальніше про Хрещатик
 
Майдан Незалежності
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Майдан - символ вільної країни

 

Майдан незалежності – центральна площа Києва. Саме сюди веде головна київська вулиця Хрещатик. Саме ця площа уособлює в собі дух і жагу свободи українського народу, її багатостраждальну і величну історію. З нею кияни пов’язують майбутнє свого місця.

Maydan Nezalegnosti-6

Фото вулиць, площ Києва: Майдан Незалежності

Детальніше про Майдан Незалежності
 
Європейська площа
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі

Європейська площа - та що дає початок Хрещатику

 

Саме з Європейської площі починає свій відлік головна вулиця Києва. Тут сходяться одні з найголовніших вулиць Києва: Хрещатик, Грушевського, Володимирський узвіз. Вона є однією з культурно-історичних центрів міста.

alt Фото вулиць, площ Києва: Європейська площа.

Детальніше про Європейську площу
 
Бесарабська площа
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Бесарабка - та що завершує Хрещатик

 

Якщо прогулюватися Хрещатиком, то в кінці прогулки нас зустрічає маленька але охайна Бесарабська площа. Необізнаний турист не відразу зрозуміє, що перед ним простилається одна з площ Києва.

Бесарабська площа

Фото парків вулиць Києва: Бесарабська площа у нічних вогнях

Детальніше про Бесарабську площу
 
Андріївський узвіз
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Вулиця вернісаж – Андріївський узвіз

 

Андріївський узвіз – це одна з вулиць Києва, що несе велику історичну цінність для міста. Основна частина будинків, які знаходяться на Андріївському узвозі датуються кінцем XIХ початку ХХ століття.

Детальніше про Андріївський узвіз
 
Бульвар Тараса Шевченка
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі

Бульвар Тараса Шевченка – найдовша алея Європи

 

Бульвар Тараса Шевченка, що бере початок від Бесарабської площі і закінчується на площі Перемоги являється не тільки одним з найкрасивіших бульварів Києва, він також є рекордсменом Європи. Саме тут знаходиться найдовша алея із тополь протяжністю близько 1,5 км. 

Детальніше про бульвар Тараса Шевченка
 
Арсенальна площа
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі

Арсенальна площа

 

 Арсенальна площа - одна з головних площ Печерська. Розташована між вулицями М. Грушевського, Московською та Січневого повстання. Вона є свідком запеклих боїв минулого. Доказом цього є "шрами" від куль та снарядів артилерії, що залишилися на фасаді заводу Арсенал. Загалом вся територія пронизана історичними спогадами – за 5 хвилин ходьби від Арсенальної площі, розташований Парк Слави – ще один меморіал пам'яті боротьби за свободу.
Детальніше про Арсенальну площу
 


.