header
Парк Вічної слави
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади

Парк Слави - вічна шана і пам’ять героям


Парк Слави – це дань загиблим воїнам які в роки Великої Вітчизняної війни (Друга Світова війна) віддали свої життя заради миру і свободи. В знак подяки та в пам’ять про ці події на схилах Дніпра розкинулося прекрасне та одне з найулюбленіших місць відпочинку киян.

Golodomor-1

Фото парків, садів Києва: Меморіал пам’яті Голодомору

 

 Багатьох відвідувачів Парк Слави приваблює своєю неметушливістю та прекрасним виглядом на лівий берег Києва. Дійсно з його алей можна помилуватися лівобережжям, поглянути з висоти дніпровських схилів на міст метро, гідропарк та прилеглі до нього території.

Slavi-square-1

Фото парків, садів Києва: Вид на Дніпро з Парку Слави

 

При вході в Парк Слави збудований обеліск на могилі невідомого солдата. У його підніжжя горить вічний вогонь – символ пам’яті про минулі події.

 В 2008 році на його території збудували меморіал пам’яті ще однієї трагічної події – голодомору 1932-1933 років.

Golodomor-2

Фото парків, садів Києва: Меморіал жертвам голодомору в Парку Слави

 

Трохи нижче знаходиться алея Героїв Крут де встановлено пам'ятник Військовим Льотчикам Великої Вітчизняної Війни.

Slavi-square-2

Фото парків, садів Києва: пам'ятник військовим льотчикам ВВВ

 Парк Слави розташований біля ще одного визначного місця – Києво-Печерської лаври. Багато людей йдуть від метро Арсенальна до Лаври не шумною і вузькою вулицею а широкими й тінистими алеями парку милуючись його красою.

Тож збираючись провести чудово час згадайте тихий та затишний Парк Слави біля головної святині Києва, прийдіть і вшануйте тисячі воїнів, що подарували для нас мирне життя і можливість милуватися прекрасним містом Києвом.

 

 

 

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.