header
Парк "Київ в мініатюрі"
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади


Парк «Київ в мініатюрі» - як з висоти пташиного польоту


Парк «Київ в мініатюрі» - це київський музей про саме місто, ба навіть саме місто але як на долоні. Завітавши сюди, відчуваєш себе справжнім Гулівером із одноіменного роману Ж. Верна, адже на площі в 1,8 га розмістилися копії справжніх архітектурних витворів мистецтва Києва.

Парк "Київ в мініатюрі"

Фото парків, площ Києва: Парк "Київ в мініатюрі" - Золоті ворота

 

У ньому знаходиться близбко 50-ти копій маштабом 1:33 визначних архітектурних пам’ятків, храмів, площ та адміністративних споруд. Семе в парку «Київ в мініатюрі» можна за декілька годин прогулятися майже по всій столиці, відвідати багато визначних місьц.

Парк "Київ в мініатюрі"

Кияни а також гості столиці зможуть прогулятися у парках та скверах Києва, насолодитися красою православних храмів та монастирів, зокрема Андріївською церквою та Володимирським собором, помилуватися Маріїнським палацом.

Парк "Київ в мініатюрі" Не залишать Вас байдужими і макети будинків Верховної Ради України і Національного банку, Ви зможете зануритися в унікальну атмосферу заповідника Софія Київська та костьолу Святого Миколая і звичайно ж як тут обійтися без Хрещатика і Майдану Незалежності. Мініатюри головної площі й вулиці міста постають перед відвідувачами у всій красі.

Парк "Київ в мініатюрі"

Фото парків, площ Києва: Парк "Київ в мініатюрі" - Майдан Незалежності

Парк «Київ у мініатюрі» давно став улюбленим місцем відпочинку киян. Тут можна відчути себе справжнім птахом й ніби у вільному польоті помилуватися красою столиці України.

Парк "Київ в мініатюрі"

Для туристів які мають обмаль часу – це можливість зробити всеохоплюючу подорож по Києву. Тож в будь якому випадку це місце варте того, щоб присвятити йому свою увагу.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

 

 

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.