header
Пейзажна алея
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади


Пейзажна алея – дорога в країну чудес

 

Пейзажная аллея (рус) rus


 Пейзажна алея – це пішохідна доріжка, яка простягнулася по старовинним оборонним валам міста Києва. Прогулюючись по доріжках алеї туристи мають змогу з висоти Старого міста (територія де розташовувався старовинний Київ) поглянути на красу Подолу та Дніпра.

Та є ще одна особливість пейзажної алеї.

Peyzagna alleya-1

 Фото вулиць, площ Києва: Кіт на Пейзажній алеї

 

     Кожен киянин особливо у дитячому віці знає секрет. Одна з доріжок Пейзажної алеї веде до справжньої країни чудес. Так-так, саме ту країну чудес, в яку потрапляла Аліса.

 Тільки так можна назвати дитячий сквер, що в 2009 році був облаштований на Пейзажній алеї. Київський скульптор Костянтин Скретуцький створив не просто ігровий майданчик чи дитячий парк, він створив справжнє казкове царство. В ньому живуть чудернадські лавки-тварини, на сторожі стоїть стоногий кіт і ще безліч інших чарівних скульптур. Peyzagna alleya-3

 Фото вулиць, площ Києва: Незвичні лавочки

 Без сумніву сюди потрібно приходит разом з своїми дітьми. Пейзажна алея стане для них справжньою подорожжю у світ казок. Та всі люди в душі діти. Тому прогулка по Пейзажній алеї варта і для дорослих. Тут можна забутись від гомону ділового Києва, поринути у світ дитинства, безтурботності, пустощів.

Peyzagna alleya-5

 Фото вулиць, площ Києва: Фреска

 

Для туристів, які полюбляють привозити з подорожей екстравагантні фотознімки чи відео Пейзажна алея стане справжньою знахідкою. Тут можна буде поповнити свою колекцію фотографуючись біля чудернадських і казкових пам’ятників, монументів та інших витворів мистецтва архітектури.

Peyzagna alleya-4

 Фото вулиць, площ Києва: Дівчинка на піраміда з подушок (Пейзажна алея)

 

Без сумніву Пейзажна алея залишиться на довго і Ваших спогадах, адже не часто випадає можливість потрапити до країни чудес.

 

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.