header
Пейзажна алея
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади


Пейзажна алея – дорога в країну чудес

 

Пейзажная аллея (рус) rus


 Пейзажна алея – це пішохідна доріжка, яка простягнулася по старовинним оборонним валам міста Києва. Прогулюючись по доріжках алеї туристи мають змогу з висоти Старого міста (територія де розташовувався старовинний Київ) поглянути на красу Подолу та Дніпра.

Та є ще одна особливість пейзажної алеї.

Peyzagna alleya-1

 Фото вулиць, площ Києва: Кіт на Пейзажній алеї

 

Детальніше про Пейзажну алею
 
Парк "Київ в мініатюрі"
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади


Парк «Київ в мініатюрі» - як з висоти пташиного польоту


Парк «Київ в мініатюрі» - це київський музей про саме місто, ба навіть саме місто але як на долоні. Завітавши сюди, відчуваєш себе справжнім Гулівером із одноіменного роману Ж. Верна, адже на площі в 1,8 га розмістилися копії справжніх архітектурних витворів мистецтва Києва.

Парк "Київ в мініатюрі"

Фото парків, площ Києва: Парк "Київ в мініатюрі" - Золоті ворота

Детальніше про парк "Київ в мініатюрі"
 
Парк Вічної слави
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади

Парк Слави - вічна шана і пам’ять героям


Парк Слави – це дань загиблим воїнам які в роки Великої Вітчизняної війни (Друга Світова війна) віддали свої життя заради миру і свободи. В знак подяки та в пам’ять про ці події на схилах Дніпра розкинулося прекрасне та одне з найулюбленіших місць відпочинку киян.

Golodomor-1

Фото парків, садів Києва: Меморіал пам’яті Голодомору

 

Деальніше про Парк Слави
 
Ботанічний сад
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади

 

Ботанічний сад - райський сад


Ботанічний сад - є одним із найстаріших ботанічних закладів України. Це науково-дослідна, навчальна, освітня, природоохоронна установа, яка має за мету збереження, вивчення та збагачення рослинних ресурсів регіону шляхом створення, поповнення та збереження ботанічних колекцій.

Детальніше про ботанічний сад
 
Володимирська гірка
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади

Володимирська гірка

Парк Володимирська гірка займає східний відріг Старокиївської гори і стрімко обривається в бік Дніпра та Хрещатицької долини. Заснований у 30-х рр. XIX ст., коли відбулося планування та упорядкування (заверше­но 1849) території стародавньої Михайлівської гори. Розміщений на її верхній та нижній терасах. За­гальна площа — 10,6 га. Тут у дав­ньоруський час розміщувався град Ізяслава — Святополка з Дмитрівським та Михайлівським Золотоверхим монастирями, церквою св. Петра. З Володимирської гірки відкривається один з найвеличніших у Києві краєвидів на Дніпро, його заплаву, острови, лівобережжя міста.

Детальніше про парк Володимирська гірка
 
Зоопарк
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади

Зоопарк

 

     Територія зоопарку являє собою чудовий парковий масив, що займає бл. 40 га землі. При­родний рельєф (пагорби, яри, озера), цінні деревні і чагарникові насадження роблять його одним із мальовничих куточків Києва. Тут понад 14 000 дерев і чагарників, розбиті газони, ставки. Колекція налічує 2000 представників, в тому числі 350 видів світової фауни.

Детальніше про Зоопарк
 


.