header
Арсенальна площа
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі

Арсенальна площа

 

 Арсенальна площа - одна з головних площ Печерська. Розташована між вулицями М. Грушевського, Московською та Січневого повстання. Вона є свідком запеклих боїв минулого. Доказом цього є "шрами" від куль та снарядів артилерії, що залишилися на фасаді заводу Арсенал. Загалом вся територія пронизана історичними спогадами – за 5 хвилин ходьби від Арсенальної площі, розташований Парк Слави – ще один меморіал пам'яті боротьби за свободу.
Детальніше про Арсенальну площу
 
Андріївський узвіз
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Вулиця вернісаж – Андріївський узвіз

 

Андріївський узвіз – це одна з вулиць Києва, що несе велику історичну цінність для міста. Основна частина будинків, які знаходяться на Андріївському узвозі датуються кінцем XIХ початку ХХ століття.

Детальніше про Андріївський узвіз
 
Хрещатик
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Вулиці та площі


Хрещатик – «Батько» киян

 

Багато туристів серед визначних місць Києва першими відвідують Хрещатик і Майдан Незалежності. І це не дивно, адже Хрещатик це не тілки головна вулиця, це щей одна з накрасивіших і найширших вулиць Європи (75 м).

Фото Київ: Хрещатик Фото вулиць, площ Києва: Нічний Хрещатик.

Детальніше про Хрещатик
 
Пейзажна алея
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Парки та сади


Пейзажна алея – дорога в країну чудес

 

Пейзажная аллея (рус) rus


 Пейзажна алея – це пішохідна доріжка, яка простягнулася по старовинним оборонним валам міста Києва. Прогулюючись по доріжках алеї туристи мають змогу з висоти Старого міста (територія де розташовувався старовинний Київ) поглянути на красу Подолу та Дніпра.

Та є ще одна особливість пейзажної алеї.

Peyzagna alleya-1

 Фото вулиць, площ Києва: Кіт на Пейзажній алеї

 

Детальніше про Пейзажну алею
 
Музей Пирогово
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Музеї

Пирогів (Пирогово) – музей-машина часу в минуле

Вивчаючи в школі українську літературу та історію України, кожен з нас часто подумки переносився в мальовничі українські села, Карпатські полонини чи степи Півдня. Мабуть не знайдеться людини яка б не чула про Сорочинський ярмарок та «Вечори на хуторі близь Деканьки» Гоголя.

Фото Київ: Музей Пирогово

Фото парків, садів Києва: Вітряний млин

Музей Пирогів (Пирогово) – це музей під відкритим небом, який як машина часу перенессе Вас в минулі часи і покаже Вам всю красу народної архітектури та побуту України.

Детальніше про Пирогово
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2
.