header
Музей Води PDF Печать
ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ - Музеї

Музей найдорогоціннішого ресурса на Землі – води

Мало хто задумується, коли відкриває кран з водою у своїй квартирі , що їм дістається найдорогоцінніший ресерс на планеті. Ніяке золото, платина та дорогоцінні каміння не можуть зрівнятися з водою, адже без неї немає життя!

Музей води був створений 24 травня 2003 року саме для інформування населення і наголошення важливості бережливог о ставлення ,збереження та раціонального її використання.

Музей води є частиною природно-культурного комплексу парк „Хрещатий”. Але це незвичний музей, адже про його існування сповіщає лише стара водонапірна башта 1876 року, що слугує входом. Всі ж експонати розміщуються у приміщенні колишнього підземного резерувуару чистої води, побудованого 1909 року.

Музей води ознайомлює відвідувачів з процесами в природі, які пов’язані з нею. Тут можна дізнатись про кругообіх її в природі, про гейзери, озера, річки.

В цікавій формі предствлені різні експозиції властивості води. Тут можна погратися з великими мильними кульками, змінити русло річки, дослідити систему водопостачання Києва, здійснити подорож водяними колекторами до станції очистки води в Бортничах.

Безумовно в Музей води потрібно приходити, взявши з собою своїх маленьких дітей, братиків та сестричок. Крім отримання великої кількості корисної інформації, похід в музей дасть змогу виховати вних бережливе ставлення до води і до всього навколишнього середовища в цілому.

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.