header
Готель "Хрещатик"
ТУРИСТАМ - Готелі


Готель Хрещатик

***

Тризірковий готель «Хрещатик» приваблива для бізнесменів і туристів із-за свого чудового центрального місцезнаходження, багатомовного персоналу і сучасних тенденцій в управлінні. Він розташований в самому серці Києва, між Європейською площею і Майданом (площею) Незалежності, в тому місці, де найбільш активна комерційна життя міста і зосереджена найбільша кількість торгових центрів та магазинів.

 

Кабінет Міністрів України, Національний Банку Україна і Собор Святої Софії знаходяться в безпосередній близькості до готелю. Вулиця Хрещатик - найгарніше місце, де активна життя столиці вщухає ближче до півночі. Національна Опера, Консерваторія, Російський Театр Драми - все це знаходиться буквально в двох кроках.

Розміщення

Готель «Хрещатик» радий запропонувати гостям 130 комфортабельних номерів для одночасного розміщення до 208 чоловік.

З вікон номерів більшості категорій відкривається вид на головну вулицю міста – Хрещатик, та прекрасна панорама на пам'ятки Києва. «Хрещатик» знаходиться в постійному процесі розвитку, вдосконалюючи як рівень в цілому, так і якість обслуговування, послуги з організації конференцій і професіоналізм персоналу.

Ресторани та Бари

Ресторан «Варенична на Хрещатику» (відноситься до мережі ресторанів «Козирна карта») розташований в лобі готелю «Хрещатик».
Час роботи - цілодобово, 7 днів на тиждень, сніданок - з 7.00 до 11:00.
До послуг гостей також Лаундж-ресторан Buddha-bar Kiev мережі «Світова Карта». Вишукана кухня, неперевершений сервіс, оригінальний декор - відмінні риси ресторану.

Конференц-сервіс

Готель «Хрещатик» прагне створювати зручну середу і атмосферу для ділових зустрічей, семінарів і конференцій. До послуг гостей різні 2 конференц-зали та кімната для переговорів.

«Володимирський» зал розрахований для масштабних семінарів, симпозіумів, лекцій, корпоративних зустрічей. Це великий і світлий зал. Використання екрану і фліпчарта входить у вартість оренди конференц-залу. Пересувні столи та стільці дозволяють варіювати тип розсадки. Площа залу «Володимирський» - 108 кв.м. і дозволяє розмістити до 90 чол ..
«Андріївський» зал дещо менше і є відмінним місцем для проведення тренінгів, брифінгів, офіційних зустрічей. У вартість оренди також входить використання екрану і фліпчарта. Площа залу «Андріївський» 72 кв.м. і дозволяє розмістити до 65 чол.

Кімната для переговорів «Софійська»: площа - 20 кв.м., розрахована максимум на 6 чол., Без обладнання. Тут також можна організувати кава-брейки під час проведення заходів в конференц-залах готелю.

Все необхідне обладнання, кава-брейки можна замовити за додаткову плату. Кожен із залів оснащений мультимедійним проектором, екраном, звуковими підсилювачами, мікрофонами і т.д.

Інші послуги

 

Можливість бронювання столиків у центральних ресторанах Києва, кімната для зберігання багажу, камера схову на рецепції, транспортні послуги, пральні та прасувальне приміщення, пункт обміну валют, стоянка автомобілів, замовлення таксі, SPA-центр «Majory» (сауна, хаммам, басейн, масаж, бар).

 
Сподобалась стаття. Поділись нею з друзями!
.