header
Готель "Козацький"
ТУРИСТАМ - Готелі


Готель «Козацький»

**

Двозірковий готель «Козацький» розташована в самому центрі Києва, на Майдані Незалежності. Завдяки своєму чудовому місцю розташування, «Козацький» розглядають як однин з найбільш популярних двозіркових готелів Києва.

Детальніше про готель "Козацький"
 
Готель "Хрещатик"
ТУРИСТАМ - Готелі


Готель Хрещатик

***

Тризірковий готель «Хрещатик» приваблива для бізнесменів і туристів із-за свого чудового центрального місцезнаходження, багатомовного персоналу і сучасних тенденцій в управлінні. Він розташований в самому серці Києва, між Європейською площею і Майданом (площею) Незалежності, в тому місці, де найбільш активна комерційна життя міста і зосереджена найбільша кількість торгових центрів та магазинів.

Детальніше про готель "Хрещатик"
 
Готель "Дніпро"
ТУРИСТАМ - Готелі


Готель «Дніпро»

****

Чотиризірковий готель «Дніпро» знаходиться на головній вулиці Києва, Хрещатику, навпроти Національної Філармонії та 150 метрів від Національної Консерваторії.

Детальніше про готель "Дніпро"
 
Готель "Братислава"
ТУРИСТАМ - Готелі


Готель «Братислава»

***

3-зірковий готель «Братислава», з вікон якого відкривається приголомшливий вид на знамениті Дніпровські Схили, розташувався в мальовничому куточку на лівому березі Дніпра.

Детальніше про готель "Братислава"
 
Готель "Баккара"
ТУРИСТАМ - Готелі


Готель «Баккара»

***

Парк-готель «Баккара» розташований на мальовничому березі Дніпра поблизу Венеціанського острова, в 730 м від ст м. Гідропарк, що складає всього 5 хвилин їзди на метро до Міжнародного Виставкового Центру. Його інтер’єр виконаний у дусі легкого романтизму, що створює воістину спокійну і приємну атмосферу готелю на воді.

Детальніше про готель "Баккара"
 
Готель "Олександрія"
ТУРИСТАМ - Готелі


Готель Aleksandria

**

Aleksandria - невеликий, затишний готель, що потопає в квітах, дизайн і домашній затишок якого будуть гідно оцінені людьми, які багато подорожують і втомилися від казенного стандарту великих готелів.

Детальніше про готель "Олександрія"
 
Готель "Адрія"
ТУРИСТАМ - Готелі

Готель «Адрія»

***

Тризірковий готель «Адрія» розташована в мальовничому куточку на лівому березі річки Дніпро неподалік від центру міста. Він охоплює 3 поверхи готелю «Турист».

Детальніше про готель "Адрія"
 
Кафе-готель "Піано"
ТУРИСТАМ - Готелі

Кафе-готель ''Піано''

***

 

Кафе-готель ''Піано'' розташований в центрі міста, в Голосіївському районі столиці. Поруч знаходиться Голосіївський парк, з його відомим каскадом озер і нескінченними тінистими алеями.

Детальніше про кафе-готель "Піано"
 


.